עברית  |  English  |  

  ב"ה
 
 
 
 
יחי אדוננו מורנו ורבינו מלך המשיח לעולם ועד.
 

 

דף הבית >> סיפורים מבית חב"ד >> הצלה ברגע האחרון
 

 
הצלה ברגע האחרון

 
כמעט ונטמעתי במקדש סמוך לבית חב"ד בקורס עבודה זרה. כששמעתי את שירת "שלום עליכם" בוקעת מבית חב"ד הודו בשבוע שעבר נזכרתי שאני יהודי, ולכאן אני שייך", כך פתח נציג המטיילים את סעודת ערב שבת האחרונה בפני 150 מטיילים אשר הסבו סביב שולחנות ערוכים בבית חב"ד הודו מנאלי
"
בשם כל המטיילים שנמצאים פה אני רוצה להודות לבית חב"ד הודו על כל מה שהם עושים למענינו, הן בשיעורי יהדות מרתקים, הן באווירה הביתית והחמימות היהודית, וכן בארוחות השישי המדהימות שאותם הוא מספק לנו בשפע רב ובאווירת שבת מרוממת".

"
כמעט ונטמעתי במקדש סמוך לבית חב"ד הודו במנאלי בקורס עבודה זרה. כששמעתי את שירת "שלום עליכם" בוקעת מבית חב"ד הודו בשבוע שעבר נזכרתי שאני יהודי, ולכאן אני שייך", כך פתח נציג המטיילים את סעודת ערב שבת האחרונה בפני 150 מטיילים אשר הסבו סביב שולחנות ערוכים בכל טוב, בבית חב"ד הודו מנאלי אשר ממוקם בהרי ההימליה ההודים.

בית חב"ד הודו מנאלי מספק שירות למטיילים ללא הפסקה 24 שעות ביום ו-7 ימים בשבוע .

החל משיעורי תורה וחסידות מעמיקים, דרך תפילות והנחת תפילין לחברה' המטיילים, וכלה בעזרה גשמית ליהודים שצריכים אותה במקומות כאלו, וכן מפעיל מסעדה כשרה וטעימה לציבור המטיילים.

בית חב"ד הודו מנאלי רוחש בפעילות משעות הבוקר המוקדמות כאשר מתקיים שיעור חסידות ולאחר מכן תפילה במניין , ובהמשך היום בשיחות אחד על אחד עם המטיילים אשר "מחפשים את עצמם" ומוצאים את דרך המלך דרך "ישראל סבא" .....

 
      
  בית חב"ד הודו  
     
לייבסיטי - בניית אתרים