עברית  |  English  |  

  ב"ה
 
 
 
 
יחי אדוננו מורנו ורבינו מלך המשיח לעולם ועד.
 

 

דף הבית >> חדשות >> בית חב"ד סרילנקה ימוגן
 

 
בית חב"ד סרילנקה ימוגן בעקבות האירועים

 
האירועים הקשים בבית חב"ד הודו בבומביי הותירו את השלוחים בבית חב"ד הודו בתחושה קשה, כשמחד הם יודעים כעת כי בית חב"ד הודו עמד על הכוונת של המחבלים כמטרה מכוונת, אך מאידך עליהם להמשיך את השליחות ואפילו לרגע קט לא עלה בדעתם לסגור כעת את דלתי בתי חב"ד הודו לבאים. גם בסרילנקה הכתה בהלם הידיעה על המכה הקשה בבומביי, כשבית חב"ד במקום מתמודד אף הוא בשנים האחרונות עם האיום המוסלמי מלבד הטרור הקשה, מצד המורדים המטמילים במדינה.
 

בעקבות כך החליט השליח במדינה הרב מנדי קרומבי על מיגון בית חב"ד ונקיטה באמצעי ביטחון חמורים. במסמך מרגש שהוא שיגר אל ידידי בית חב"ד הוא מספר על ההתמודדות עם החשש הכבד והרצון להמשיך הלאה את שליחותו של הרבי

מאת: הרב מנדי קרומבי - השליח בסרילנקה

קשה לכתוב... הלב איננו מקבל והמוח לא יכול להאמין. אין הסברים ואין מילים, רק אמונה...

אנחנו חיילים, ובקרב אין הפסקות. עד שלא השגנו את המטרה – הגאולה האמיתית והשלימה, אסור לנו לעצור. כל עוד ישנם יהודים כאן שצריכים אותנו כאן, אנו נמשיך בעז"ה לשרת אותם. בכוחותיו של הרבי, אנחנו ממשיכים הלאה, אלא שכעת במשנה זהירות.

בתי חב"ד בהודו והמזרח החליטו לנקוט מהיום והלאה אמצעי בטחון חמורים, וההחלטה הראשונה היא שאיננו יכולים להישאר בדירה בבנין. בעז"ה כבר בסוף החודש הזה נעבור לבית פרטי, שמאפשר מיגון מטרוריסטים לא עלינו, במידה רבה הרבה יותר, אח"כ נמשיך ונמגן את הבית (גדר, שער, שומר, בדיקת חפצים וכו').

כל מעשה טוב ופעולה חיובית לעילוי נשמתם, פועלת לטובתם, ומזרזת את חזרתם בתחיית המתים.

שנשמע בשורות טובות וניפגש במהרה בבית המקדש, לאחרי תחיית המתים עם גבי ורבקי הי"ד, בתוך שאר הקדושים שמסרו נפשם על קדושת השם.

 
      
  בית חב"ד הודו  
     
לייבסיטי - בניית אתרים