עברית  |  English  |  

  ב"ה
 
 
 
 
יחי אדוננו מורנו ורבינו מלך המשיח לעולם ועד.
 

 

דף הבית >> חדשות >> כינוס השלוחות תשע"ו
 

כינוס השלוחות להודו תשע"ו
 

לרגל שנת הקהל, משפחת שליחות הודו והסביבה חתמה השבוע כנס שליחות מלא וגדוש, מלא העצמה באווירה משפחתית ואחוות שליחות אמיתית. זו הפעם הראשונה בה מתקיים כנס ברמה שכזו, והתגובות הנלהבות מעידות כי הכנס המושקע השיג את מטרתו - הן ברוחניות והן בגשמיות.
 

 

 
ז׳ באדר א׳ ה׳תשע״ו (16/02/2016)
  

לרגל שנת הקהל, משפחת שליחות הודו והסביבה חתמה השבוע כנס שליחות מלא וגדוש, מלא העצמה באווירה משפחתית ואחוות שליחות אמיתית. זו הפעם הראשונה בה מתקיים כנס ברמה שכזו, והתגובות הנלהבות מעידות כי הכנס המושקע השיג את מטרתו – הן ברוחניות והן בגשמיות.

את פניהן של השליחות קיבל שלט ברוכות הבאות מאיר פנים וכיבוד מפנק. כבר מההתחלה ניכרה ההשקעה בפרטים הקטנים, הגדולים, הגשמיים והרוחניים.

השליחות השתתפו בסדנאות בנושאים מגוונים כעידוד ילודה וטיכוס עיצה הדדי: כיצד לפעול שהתפקיד העיקרי- לידת ילדים, גידולם וחינוכם לא יפגע בשל השליחות, כלשון הרבי.


השליחות נהנו מלימוד חוויתי, זמן שהוקדש רק לתפילה, יצירה וריקודי שמחה, דיונים ופאנלים מצחיקים, סדנאות העצמה לצד סדנאות הנותנות כלים ותשובות רב בנושאים בוערים והתוועדות חמה ומרתקת.
החלטות טובות והרבה כוחות.
בין תוכנית לסדנא הוגשו ארוחות גורמה עם גבינות ובשרים אשר יובאו במאמץ מסביב לעולם, ואינם נראים על שולחנן של השליחות בדרך כלל.

בסוף יום עמוס וגדוש שקעו השליחות בשינה עמוקה במיטות מפנקות של חדרי מלון חמישה כוכבים עם המון שקט שלא היה לאף אחת מהן הרבה זמן….

השליחות לא חזרו בידיים ריקות:
בין כל שלל המתנות וההפתעות קיבלה כל שליחה מתנה משליחה אחרת אשר קיבלה אותה בהגרלה, מדליה, תג שליחה, משחק חינוכי תוצרת יד, סימניה תכשיטית עם חריטה 'גאולה' המזכירה אודות לימוד גאולה ומשיח. וה- מזכרת:
פזאל מגנטי למקרר עם תמונת הרבי ובני המשפחה המרכיבים תמונה של בית חבד. פאזל המזכיר לכל משפחת השליחים שכל חלק חשוב ומשמעותי כדי שהתמונה תהיה שלימה, הבית חבד יתפקד ותבוא הגאולה!

השליחות יצאו מלאות כוחות וכלים פיזיים ונפשיים עם תחושת גאוות יחידה וזכות להיות חלק מכזו מעצמה!

 

תודה לכל המשתתפות שהגיעו ממרחקים.
תודה לבעלים ששמרו על בית חב"ד והילדים.
תודה לרבי שליט"א על הזכות להיות חלק.

שליחות שהשתתפו:

ליבי גרומך- האמפי הודו
ליאת שמיר- ווטה קנאל הודו
נטע מרילי – גואה הודו
מושקא סודרי- דלהי הודו
שרה קופציק- דרום דלהי הודו
זלדה גולדשטיין- פושקר הודו
ענת רפפורט- פושקר הודו
אפרת מרום- רישיקש הודו
דבורה לאה חביב- אדיס אבבה אתיופיה

מושקא מיידנציק- קולמבו סרי לנקה

 


 

      
  בית חב"ד הודו  
     
לייבסיטי - בניית אתרים