עברית  |  English  |  

  ב"ה
 
 
 
 
יחי אדוננו מורנו ורבינו מלך המשיח לעולם ועד.
 

 

דף הבית >> חדשות >> השליח חוזר להודו
 
משימת חייו: השליח חוזר להודו


עיתון "ישראל היום" מדווח: הרב שמוליק שארף, שליח חב"ד הודו בניו דלהי, שאשתו נהרגה מפגיעה ישירה של רקטה שנורתה מעזה, בביתם בקריית מלאכי במהלך מבצע עמוד ענן. מהפגיעה אף נפצעו שארף עצמו וילדיהם. כעת, לקראת חגי תשרי המתקרבים, החליט שארף שלא לתת לטרור לנצח, והוא מתכוון לנסוע עם ילדיו לבית חב"ד בהודו ולהמשיך את השליחות שנקטעה בעקבות האירוע הטרגי 
 
מתי טוכפלד, ישראל היום
ב אלול התשע"ג (08.08.2013)


הרב שמוליק שארף, שליח חב"ד בניו דלהי, שאשתו נהרגה מפגיעה ישירה של רקטה שנורתה מעזה, בביתם בקריית מלאכי במהלך מבצע עמוד ענן. מהפגיעה אף נפצעו שארף עצמו וילדיהם. כעת, לקראת חגי תשרי המתקרבים, החליט שארף שלא לתת לטרור לנצח, והוא מתכוון לנסוע עם ילדיו לבית חב"ד בהודו ולהמשיך את השליחות שנקטעה בעקבות האירוע הטרגי.

שארף החליט כי עליו להמשיך את ‍משימת חייו ושל אשתו ז"ל ולחזור לבית חב"ד בניו דלהי. שארף לא מסתפק בכך, והוא מתכנן לייסד את "בית מירה" - בית חב"ד הודו חדש על שמה של אשתו ז"ל.

לדבריו, "זה יהיה בניין שכולו אנדרטת זיכרון לא רק על האובדן, אלא בעיקר כאות לכך שאת היהודים אי אפשר לנצח. ככל שיכו בנו, כך נפיץ את האור בעוצמה רבה יותר."

שלשום שב הרב שמוליק שארף מביקור מקדים שערך בהודו, כדי לוודא כי המקום ערוך לקליטתם שלו ושל ילדיו. יצוין כי מאז האירוע מפעיל את בית חב"ד זוג אחר מחסידות חב"ד, הרב עקיבא ומושקא סודרי, כדי שלא להפסיק את הפעילות עד לשובם של בני משפחת שארף.

במהלך ביקורו הקצר בהודו, שבו פגש גם את קונסול ישראל בניו דלהי אייל סיסו, איתר שארף קרקע לרכישה, שעליה הוא מתכוון להקים בשנים הקרובות את "בית מירה." "ההחלטה שלנו לחזור לשליחות לא נועדה רק להחזיר את הפעילות שעשינו עד כה, אלא להוסיף ביתר שאת ולהגביר את הפעילות. הרבי מלובביץ' שלח אותנו להפיץ את בשורת הגאולה בכל מקום בעולם, ולכן צריך לדעת לשים בצד את הכאב ואת האובדן האישיים ולהמשיך קדימה." 
כבר ימים ספורים לאחר שנפצע ואיבד את אשתו הי"דהודיע הרב שארף כי יחזור לשליחות בהודו.

 
      
  בית חב"ד הודו  
     
לייבסיטי - בניית אתרים